Uruchomił już proces sprzedaży domów Neo Natolin. Położenie osiedla pozwala na łatwy dojazd do trasy szybkiego ruchu S2, co zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie – szybki wyjazd z Warszawy. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii nr 339, 710, 724 i 742. Około 2 km dzieli osiedle od stacji metra linii M1 Kabaty. — Nasza oferta stanowi doskonałą propozycję dla osób i rodzin szukających mieszkania blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, ale przy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu ze stolicą.

Osiedle Neo Natolin

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji. Neo Natolin, osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstaje na warszawskim Wilanowie. W pierwszym etapie tego projektu realizowane są 84 domy. Połowa z nich została już zarezerwowana umowami deweloperskimi, które Real Management zaczął podpisywać z klientami ok. 4 miesiące temu. Neo Natolin będzie jedynym w swoim rodzaju osiedlem domów jednorodzinnych w Warszawie, które mieszkańcom zapewni wysoki komfort życia przy jednoczesnym dogodnym dostępie do centrum miasta.

Osiedle Solipska

Na terenie osiedla powstanie również dużo zieleni, w tym zielniki, ogrody społeczne oraz miejsca do sadzenia warzyw. — Młodzi rodzice to jedna z najbardziej wymagających grup nabywców na rynku nieruchomości. Poszukując mieszkania, kładą nacisk na bliskość przedszkoli i szkół, placów zabaw, terenów zielonych i rekreacyjnych oraz placówek ochrony zdrowia. Augustowska Vita to projekt, który spełnia te potrzeby, dlatego jestem przekonany, że zainteresowanie tym projektem będzie duże — skomentował Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia.

Neo Lokalizacja

Zgodnie z deklaracją inwestora, 48% obszaru osiedla zajmą powierzchnie zielone. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność, stoliki do gry w szachy oraz nowoczesny plac zabaw. Z myślą o miłośnikach dwóch kółek na terenie inwestycji znajdą się także stojaki na rowery oraz stacja naprawcza. Autorem projektu architektonicznego osiedla jest renomowana pracowania APA Wojciechowski. Architektura osiedla Neo Natolin zapewnia sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia.

Rozpoczęcie sprzedaży dla Zadania Inwestycyjnego I Przedsięwzięcia Deweloperskiego Neo Natolin

Spółka CK Development, wchodząca w skład CK Investments Holding, rusza z przedsprzedażą inwestycji w podwarszawskich Falentach Dużych. Wzór Smok: Formacja, Handel Projekt obejmie 70 mieszkań i segmentów w metrażach od 59 do 81 mkw. Deweloper szacuje zakończenie budowy na II kwartał 2025 roku.

  1. Już teraz obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tą inwestycją – opowiada Jerzy Motz, przewodniczący rady nadzorczej Real Management.
  2. To, według dewelopera, zapewni maksimum prywatności mieszkańcom.
  3. Zgodnie z deklaracją inwestora, 48% obszaru osiedla zajmą powierzchnie zielone.
  4. Liczy się wiele czynników, ale wysokie miejsce na tej liście zajmuje projekt architektoniczny.
  5. Niedaleko jest do Parku Kultury Powsin i Ogrodu Botanicznego PAN oraz do jezior Powsińskiego, Lisowskiego czy Pod Morgami.
  6. Według założonego przez nas harmonogramu, projekt będzie gotowy na przyjęcie mieszkańców w trzecim kwartale 2024 roku.

Charakter okolicy pozwala na uprawianie kolarstwa, joggingu i nordicwalkingu. W Parku Kultury Powsin, w zasięgu 2,5 km, znajdują się korty tenisowe, siłownie, basen odkryty, kręgielnia, park linowy, kompleks boisk sportowych. Natomiast inwestor, Real Management, ma swoim portfolio Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa Handlu Na Rynku Forex – Co Trzeba Wiedzieć z 48 luksusowymi budynkami. Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej.

Każdy z lokali mieszkalnych będzie posiadał działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. Po upływie okresu przetwarzania dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane. Inwestycja na Natolinie to trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy. Real Management ma już na swoim koncie projekt Rezydencje Chojnów, obejmujący 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa, w ramach której powstało 48 luksusowych budynków. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neo Natolin w odległości 226 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort, w odległości 369 m znajduje się boisko / kort.

W zakresie wykonania stanu surowego otwartego, instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych. W niedalekiej przyszłości planowane jest wznoszenie ścian konstrukcyjnych pierwszych pięciu domów. Dzięki Real Management Warszawa zyska nowe osiedle jednorodzinnych willi wraz z towarzyszącą infrastrukturą, które powstanie na 36,5 hektarowej nieruchomości przyul. W sierpniu rozpoczęły się prace związane z budową dróg. Inwestycja Neo Natolin zlokalizowana jest w Warszawa, Wilanów, Powsin, 12,2km od centrum Warszawy.

Do granic Warszawy w linii prostej dzieli bowiem odległość około 3 km. W ramach projektu oferujemy do wyboru trzy typy budynków z mieszkaniami i segmentami dwupoziomowymi. Proponujemy również kompleksowe wykończenie pod klucz we współpracy z doświadczoną pracownią architektury — podkreślił Rafał Konarski, prezes zarządu CK Development. Fani dłuższych biegów czy dwóch kółek również nie mogą się tu nudzić – Neo Natolin sąsiaduje bowiem z licznymi trasami biegowymi i rowerowymi. W tym jedną z najbardziej popularnych, prowadzącą aż do Góry Kalwarii.

Konsekwentnie rozrasta się sieć ścieżek rowerowych. Do krakowskiej starówki jest tylko 5 km, a nad Wisłę – 2 km, gdzie bez problemu dojedziemy autem w kilka minut. W planach jest uruchomienie w pobliżu nowej linii autobusowej.

Neo Natolin charakteryzuje elegancka i nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą mieszkańcom prywatność i liczne udogodnienia. Domy powstaną w zabudowie bliźniaczej i zostaną połączone ze sobą jedynie garażami. Każdy Polityka prywatności z lokali mieszkalnych będzie miał działkę o powierzchni od ok. 580 do 990 m², a 70% powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Prace firmy drogowej Mabau rozpoczęły się w sierpniu br. Pierwszy z nich obejmuje przygotowanie podłoża pod drogi publiczne i wewnętrzne, a także wymianę gruntu pod konstrukcje domów.

Deweloper określa projekt jako dostosowany zwłaszcza do potrzeb młodych rodzin. Dużym atutem jest z pewnością lokalizacja, a więc Wilanów. Niedaleko do stacji metra Kabaty i dobra komunikacja z centrum dzięki trasie A2. Blisko szkół, przedszkoli, centrów medycznych, czy sklepów. Wypoczywać można w Lesie Natolińskim czy Lesie Kabackim. Inwestorem jest grupa deweloperska Real Management.

Właśnie rozpoczął się pierwszy etap budowy, a więc prace związane z posadowieniem konstrukcji budynków. Niedługo planowane jest wznoszenie ścian konstrukcyjnych pierwszych pięciu domów. Te domy w Warszawie mają zapewniać maksimum prywatności. Dotychczas wykonano pięć platform i przekazano je firmie wykonawczej, która będzie realizowała płytę fundamentową. Neo Natolin to w sumie 300 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w Wilanowie. Budowany, warszawski zespół budynków mieszkaniowych w dzielnicy Wilanów przy ulicy Korbońskiego.

W kolejnych etapach powstaną następne domy, ale także wspólna przestrzeń do rekreacji i odpoczynku (z boiskami, placem zabaw czy alejkami do spacerów w zielonej przestrzeni). To kilkuetapowy projekt w pozytywny sposób wzbogacający okolicę. Za projekt architektoniczny inwestycji Neo Natolin odpowiada renomowana pracownia APA Wojciechowski Architekci. Zakłada on utworzenie nowoczesnych miejskich willi przy jednoczesnym utrzymaniu cech zabudowy jednorodzinnej. Dwuspadowe dachy nad kondygnacją +1 nadają bryłom lekkość oraz przyjazny, domowy charakter. A możliwość elastycznego łączenia modułów jednostek rodzinnych sprawia, że osiedle staje się bardziej zróżnicowane w swoim wyrazie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *